anime_for_all
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MEMBRII NOI

+3
carolain
Ino Orochimaru
zurizuri
7 participanți

In jos

MEMBRII NOI Empty Hm..ce sa va zic... ;))

Mesaj  zurizuri Mier Dec 17, 2008 5:41 pm

Pai huh..''moderator'' pe acest forum Wink) cheers asa..altceva...pai 16 ani , iasi.. daca aveti nelamuriri..sau altceva.. adugati : zurizuri92 Pai logic Wink) din mom ce sunt pe acest forum sunt fan anime...poate am sa ajung sa creez si eu un anime..sau paote voi ajunge..sa ajut la desene ca si ..Ice age sau nu stiu ati prins ideea Wink)...poate voi face grafica pe pc..poate jocuri...ptr ca sunt si fan jocuri :X ..docamdata in clasa 10 ..hmz..altceva...incerc sa invat Japoneza si mi ar placea enrom sa ajung acolo :X Razz , nu sunt disperat de muzica , fara ea nu se paote...dar ascult ..hmz..rock..j-rock...j-pop...hmm...nu stiu Very Happy mai ziceti voi ceva..ca eu nu prea am ce Wink) Keep smile !! Very Happy / Ja ne Very Happy

by Zuri


Ultima editare efectuata de catre zurizuri in Mier Dec 17, 2008 6:16 pm, editata de 2 ori
zurizuri
zurizuri

Numarul mesajelor : 13
Puncte : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/12/2008
Varsta : 31
Localizare : iasi

Sus In jos

MEMBRII NOI Empty hy^^

Mesaj  Ino Orochimaru Mier Dec 17, 2008 5:57 pm

hello^^ bine ai venit cheers imi place descrierea ta, Razz well..ce sa-ti zic Neutral sper sa-ti placa pe-aici, spor la postat si toate cele bune Very Happy
Ino Orochimaru
Ino Orochimaru
Admin

Numarul mesajelor : 93
Puncte : 63
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/12/2008
Varsta : 31

https://totally-anim3.forumgratuit.ro

Sus In jos

MEMBRII NOI Empty ola .. :))

Mesaj  carolain Mier Dec 17, 2008 6:14 pm

pai.. salut .. filologie deci trebuie sa vorbesc in propozitii Razz .. eu sunt alexandra sunt din iasi si am 16 ani.(invat la ibraileanu daca stie cineva Smile) )
asa.. anime.uri preferate:
*Elfen lied
*Paradise kiss
*Nana
*Honey and clver
*Hell girl
*Bleach
*Dragon ball
*Gravitation
mm..nu mai stiu acum .. mai sunt cateva oricum Wink)
muzia.. pot sa spun ca ascult muzica mai mereu (mai ales in autobuz in drum spre scoala)..
cam atat.. daca vrei sa stiti ceva intrebati Very Happy ..ja ne Smile
carolain
carolain

Numarul mesajelor : 10
Puncte : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/12/2008
Varsta : 31
Localizare : iasi

Sus In jos

MEMBRII NOI Empty buna...

Mesaj  Ino Orochimaru Mier Dec 17, 2008 6:24 pm

hey...
~ne bucuram sa te avem printre noi Very Happy
uuuu i see Bleach and Gravitation...cool Razz
and now...intrebari!
personaj preferat din Bleach ai?
manga citesti?^^
muzica preferata?
hmmmm cam atat....dap nu mai am alte intrebari Very Happy
have fun ai grija la spam si sper sa ne vedem pe forum
ja
Ino Orochimaru
Ino Orochimaru
Admin

Numarul mesajelor : 93
Puncte : 63
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/12/2008
Varsta : 31

https://totally-anim3.forumgratuit.ro

Sus In jos

MEMBRII NOI Empty Re: MEMBRII NOI

Mesaj  carolain Mier Dec 17, 2008 7:07 pm

mm..personaj preferat .. nu chiar ..
manga? ..Wink) da
muzica preferata.. pai rock j-rock pop (cica Bullet for my valentine e emocover Neutral dar eu nu o consider asa Very Happy )
da ne vedem Very Happy
carolain
carolain

Numarul mesajelor : 10
Puncte : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/12/2008
Varsta : 31
Localizare : iasi

Sus In jos

MEMBRII NOI Empty Re: MEMBRII NOI

Mesaj  Byakko Mier Dec 17, 2008 7:29 pm

Aisatsu!Watashi no namae wa Amaterasu desu.Demo,prietenii imi zic Amy.Sau Maghi,prescurtarea de la numele meu Very Happy (nu-l dezvalui:Pil detest:P pe jumate Smile)).So,am 14 ani.Fizic....in ce priveste psihicu....sa ma gandesc...al unui copil de 3 ani Very Happy bun asa? Razz ce altceva....Anime-ul meu preferat este Bakusou Kyoudai Let's & Go! .Muzica...well,toate de la anime-ul asta si inca cateva de la alte anime-uri,Basshunter,Backstreet Boys..si multe altele...ce alte anime-uri am mai vazut?well,Chibi Vampire(Karin),Ouran High School Host Club,Fruits Basket...Utawarerumono(tot l-am inceput),Omnyou Taisenki(idem),Yu Yu Hakusho(complet Very Happy ),Shaman King,Inuyasha(ceva secvente),Slayers(mai stiu si eu ceva Smile) ),Pokemon(incomplet),Digimon(incomplet)....si habar n-am.Aveti intrebari? Very Happy Aaa,da,pe forumuri,sunt cunoscuta ca "Let's & Go! maniac!" (in special pe unu Very Happy )


Ultima editare efectuata de catre Hi Byakko in Joi Dec 18, 2008 9:38 am, editata de 1 ori
Byakko
Byakko

Numarul mesajelor : 7
Puncte : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/12/2008

http://theracingbrothers.forumfree.net/

Sus In jos

MEMBRII NOI Empty RE:MEMBRII NOI...

Mesaj  Ino Orochimaru Mier Dec 17, 2008 7:49 pm

wow^^ ce descriere... Wink
pai..bine ai venit pe forum:D

succes la postat si fii atenta la SPAM^^

P.S. nice avatar^_^
Ino Orochimaru
Ino Orochimaru
Admin

Numarul mesajelor : 93
Puncte : 63
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/12/2008
Varsta : 31

https://totally-anim3.forumgratuit.ro

Sus In jos

MEMBRII NOI Empty Re: MEMBRII NOI

Mesaj  alex Vin Dec 19, 2008 8:08 pm

Laughing Ma cheama Alexandru:P, stau in Iasi, am 18 ani:shock: (da ma mai uit la animeuri) Razz ..nu prea mult dar ma uit Razz (mai ales la hentai ) Very Happy Very Happy lol! Glumesc Razz Razz Razz
Am urmarit de curand Vampire Knight Razz , super calumea povestea I love you ...si si ultimul anime a fost Dragon Ball ..nu mam uitat la tot dar am urmarit cateva episoade....mai imi place si Elfen Lied...am mai urmarit Bleach dar nu tot Crying or Very sad ...ee nui niciodata prea tarziu Razz ....
Ce sa mai zic? Muzica cat incape:P...in special metal Twisted Evil ..dar mai ascult si altceva ...numai prostiile alea de manele nu ascult Mad
Altceva Laughing nu mai stiu:P....ne mai cunoastem pe parcurs:P
alex
alex

Numarul mesajelor : 8
Puncte : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/12/2008
Varsta : 33
Localizare : iasi

Sus In jos

MEMBRII NOI Empty RE:MEMBRII NOI...

Mesaj  Ino Orochimaru Vin Dec 19, 2008 8:10 pm

Salut alex!!^^ bine ai venit..

well..cum sa-ti zic. lol! .trebuia sa deschizi un nou topic acolo la membrii noi^^ cum am facut eu:D Razz Razz

hmm..si..care e formatia ta preferata:D
Ino Orochimaru
Ino Orochimaru
Admin

Numarul mesajelor : 93
Puncte : 63
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/12/2008
Varsta : 31

https://totally-anim3.forumgratuit.ro

Sus In jos

MEMBRII NOI Empty Re: MEMBRII NOI

Mesaj  alex Sam Dec 20, 2008 12:05 pm

am multe Wink dar imi place foarte mult Opeth si Deftones I love you mi se par foarte tari au melodii lente dar si foarte hard Twisted Evil
alex
alex

Numarul mesajelor : 8
Puncte : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/12/2008
Varsta : 33
Localizare : iasi

Sus In jos

MEMBRII NOI Empty Re: MEMBRII NOI

Mesaj  dem\m/ Vin Iun 26, 2009 7:58 pm

hails \m/...pai ce sa zic...ma cheama demetra, prietenii imi zic dem (vine de la numele meu si de la "damn" care se pronunta "dem")Very Happy...stau in iasi, am 16 ani, is in clasa a 10-a la eminescu:D si is colega de banca cu ino:D...in timpul liber ascult muzica(metal:D - vedeti in rock world ce anume ascult), stau pe afara cu prietenii, eventual prin taverna sau rockoteca Twisted Evil ...stau la tv, la pc...la animeuri nu prea ma uit, desi ino numai despre asta vorbeste8-| Smile)...nu stiu ce sa mai zic...ne cunoastem pe parcurs Wink
dem\m/
dem\m/

Numarul mesajelor : 12
Puncte : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/05/2009
Varsta : 30
Localizare : somewhere in this world

Sus In jos

MEMBRII NOI Empty bine ai venit!!!

Mesaj  Kagome Dum Iul 05, 2009 5:39 pm

bine ia venit!SmileVery Happy...shi spor la postat...sper sa ne cunostem mai bn pe parcurs;)
Kagome
Kagome

Numarul mesajelor : 12
Puncte : 18
Reputatie : 4
Data de inscriere : 16/04/2009

Sus In jos

MEMBRII NOI Empty Re: MEMBRII NOI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum