anime_for_all
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce anotimp va place cel mai mult si de ce?

+2
alex
Ino Orochimaru
6 participanți

In jos

Ce anotimp va place cel mai mult si de ce? Empty Ce anotimp va place cel mai mult si de ce?

Mesaj  Ino Orochimaru Vin Dec 19, 2008 2:38 pm

fiecare dintre noi are un anotimp din an preferat...care ar fi acela si de ce? ce sentimente, ce stare va inspira acest anotimp?
pentru mine, toamna inseamna foarte mult.....iubesc toamna. Razz ..este anotimpul in care m-am nascut…toamna e cel mai bine, nu mai e nici caldura aceea insuportabila din timpul verii si nu e nici foarte frig.
E multa liniste toamna, nu e agitatie, nu e galagie, e numai bine pentru mine.Very Happy
Dar..imi mai place si vara daca ma gandesc mai bine:) vreme frumoasa, soare, plimbari pe plaja... totusi vara ma face sa fiu mai optimista^^
Ino Orochimaru
Ino Orochimaru
Admin

Numarul mesajelor : 93
Puncte : 63
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/12/2008
Varsta : 31

https://totally-anim3.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce anotimp va place cel mai mult si de ce? Empty Re: Ce anotimp va place cel mai mult si de ce?

Mesaj  alex Vin Dec 19, 2008 7:47 pm

aaaaa...cu siguranta imi place vara I love you ...mie imi place mult caldura Razz ...si iarna imi place dar ...doar atunci cand vine cu zapada santa Razz ...daca nui zapada,ii aiurea Crying or Very sad
alex
alex

Numarul mesajelor : 8
Puncte : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/12/2008
Varsta : 33
Localizare : iasi

Sus In jos

Ce anotimp va place cel mai mult si de ce? Empty Re: Ce anotimp va place cel mai mult si de ce?

Mesaj  carolain Sam Dec 20, 2008 10:30 am

mie imi place cate ceva din fiecare anotimp Razz
primavara ... in fiecare dimineata de primavara ma uit pe geam sa vad ce copac a mai inflorit, infrunzit Very Happy .. imi place asta Very Happy
vara ... imi place caldura.. vacanta .. vara te distrezi mai bine Wink .. imi plac si ploile de vara.. sunt scurte si calde Smile
toamna ... mm la tomana imi place cel mai mult peisajul de toamna .. cum cad frunzele din copaci si culorile lor I love you .. dar nu imi place deloc cand ploua Sad ..
iarna ... iarna imi place I love you zapada vacanta Craciun I love you .. dar nu imi plac iernile ploioase si cele geroase (fara zapada) Crying or Very sad

daca ar fi sa fac un top..asa ar fi Smile :
*vara
*iarna
*primavara
*toamna
Very Happy
carolain
carolain

Numarul mesajelor : 10
Puncte : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/12/2008
Varsta : 31
Localizare : iasi

Sus In jos

Ce anotimp va place cel mai mult si de ce? Empty Re: Ce anotimp va place cel mai mult si de ce?

Mesaj  zurizuri Mar Dec 23, 2008 12:31 pm

santa yup..fiecare ati scris destul de dragut...aici Smile ..hmm..sa zic si eu !?..ok..hai ca spun si eu..Smile ..huh..pai..mie imi place mult iarna...dar la fel ca alex...doar daca e cu zapada..si multa zapada...e plin de distractie...Wink) atunci cand e zapada..huh...ce imi mai place...pai...cred ca vara e super...dar urasc caldura...prea mare...Wink) ce sa i faci Very Happy...eu sunt mai rece asa ..Razz ...a da apropo..racesc vara..si nu racesc iarna...dar si vara rar..Wink) ( nu cred ca am mai racit de vre o 2 ani Wink) ..asa...primavara...phoa...la fel ca caroline...imi place mult ...sa ies dimineata la geam...si sa astept florile sa infloreasca....toate zambilele alea..Mad..dar mi as dori mult ...sa ..fiu in Japonia si sa astept sa infloreasca ciresii lor :X presupun ca si voua va plac..ciresii aia plini de flori roz :d ..prea tari..:X ..asa si toamna...aici..ca si ino...imi place ...ca nu e caldura insuportabila de vara..si nici frigul iernii..e dragutz..si imi place enorm...sa fug prin frunze multeeeee...cazute Very Happy..tin minte cand eram mai micutz..mergeam intr un cimitir..si e plin de nuci inalti...si tot cimitiru era plin de frunze..sa te tavalesti nu alta ...Very Happy Dap cred ca am terminat..! Very Happy ...sa ma anuntati daca scriu mult si prost Very Happy ...bye all..va pup..sii va ubesk bounce Ja ne
zurizuri
zurizuri

Numarul mesajelor : 13
Puncte : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/12/2008
Varsta : 31
Localizare : iasi

Sus In jos

Ce anotimp va place cel mai mult si de ce? Empty Re: Ce anotimp va place cel mai mult si de ce?

Mesaj  Kagome Lun Mai 04, 2009 6:32 pm

Mie imi place foarte mult IARNA santa ...vine mos craciun(mama) si chestii din astea....mie nu prea imi place iarna ca jocurile de iarna parca nu-si mai au rostul,pe zi ce trece iarna te plicitiseste din ce in ce mai tare Sad as vrea sa-mi mai placa iar ca alta data dar nu-i plictisitor sa stai imbracata gros cu caciula groasa pe cap sa nu racesti si cestii din astea...mie ar trebui sa-mi placa iarna ca este anotimpul meu,din pacte Crying or Very sad
Mie imi place primavara ptr ca natura reinvie la viata bounce ....si atunci ies cele mai frumoase flori din lume Very Happy Very Happy infolresc copacii Smile Smile ce sa mai spun toatul este ca in desene Smile Smile Very Happy
Imi place si vara...numai ca sunt calduri cam mari...nu credeti???...ar este super ca este vacanta si nu mai trebuie sa te duci la scoala...nu sunt in fiecare zi teme peste teme Evil or Very Mad ...dar vara ce sa spun iti mai lipsesc si prieteni,ca majoritatea pleaca Sad
Cred ca Toamna este super cheers cheers cheers desi te ma enerveaza profii si chestii din astea,dar in rest totul e k Very Happy Very Happy Very Happy
Kagome
Kagome

Numarul mesajelor : 12
Puncte : 18
Reputatie : 4
Data de inscriere : 16/04/2009

Sus In jos

Ce anotimp va place cel mai mult si de ce? Empty Re: Ce anotimp va place cel mai mult si de ce?

Mesaj  dem\m/ Vin Iun 26, 2009 6:49 pm

pai imi place mult iarna pt ca se face noapte mai repede si ador orasul plin de lumini si chestii de sezon...dar cum ati zis si voi, sa fie zapada...urasc cand ploua iarna Sad apoi, imi place toamna...vremea e placuta, nu e nici super cald, dar nici frig...desi nu-mi place cand ploua...si cum a zis si zurizuri:D o zi intr-un cimitir plin de frunze uscate, ruginii face toti banii:X:))...si vara e frumos, mai ales ca e anotimpul in care m-am nascut si in care scap de scoala:D...excursii la munte...plimbari pe plaja...cam mult soare, dar merge:))...primavara e super:X...natura se trezeste la viata, totul e verde, copacii infloresc...vremea e cum trebuie...ma simt super primavara...in concluzie, imi plac toate anotompurile, depinde de starea mea de spirit:D
dem\m/
dem\m/

Numarul mesajelor : 12
Puncte : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/05/2009
Varsta : 30
Localizare : somewhere in this world

Sus In jos

Ce anotimp va place cel mai mult si de ce? Empty Re: Ce anotimp va place cel mai mult si de ce?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum