anime_for_all
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Favorite Character

3 participanți

In jos

Favorite Character Empty Favorite Character

Mesaj  Ino Orochimaru Vin Dec 19, 2008 5:25 pm

as fi chiar curioasa sa aflu care este personajul vostru preferat din Naruto ... de asemenea incercati sa argumentati si decizia facuta Very Happy
here i go

well..of course i like...Orochimaru Razz ! de ce ? pt ca nu este tipul de "bad guy" cretin cu o tona de muschi, pt ca e inteligent , pt ca are mereu 3 planuri de rezerva...si asa mai departe. in plus e f cute Razz Razz


Favorite Character Orochimaru21

Favorite Character X28oh4870543-021
Ino Orochimaru
Ino Orochimaru
Admin

Numarul mesajelor : 93
Puncte : 63
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/12/2008
Varsta : 31

https://totally-anim3.forumgratuit.ro

Sus In jos

Favorite Character Empty Re: Favorite Character

Mesaj  Kagome Lun Apr 20, 2009 10:09 am

I like Sasuke Very Happy ...ptr ca nu e genul de baiat ca Naruto,care vrea sa dovedeasca ceva...este genul de baiat care sa gandeasca ce sa faca si nu pune viata in pericol nimanui cheers cheers cheers
Kagome
Kagome

Numarul mesajelor : 12
Puncte : 18
Reputatie : 4
Data de inscriere : 16/04/2009

Sus In jos

Favorite Character Empty Re: Favorite Character

Mesaj  Layla Sam Mai 23, 2009 4:15 pm

hah...mie...imi place...Sasuke I love you :heart I love you : ....cred ca e cel....care...se gandeste...si la vietile lor....si nu isi pune viata in pericol......pentru orice tampenie......Gara.. cheers cheers cheers .....e...ham......atat de.....misterios....ham...iar semnul...si...Naruto I love you cheers I love you cheers cheers I love you .....desigur....e atat de iresponsabil Very Happy.....isi da si viata pentru prietenii I love you I love you I love you

Layla

Numarul mesajelor : 2
Puncte : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/12/2008
Varsta : 30

Sus In jos

Favorite Character Empty Re: Favorite Character

Mesaj  Kagome Sam Mai 23, 2009 5:47 pm

da..imi mai place si Naruto..deoarece isi da viata ptr prieteni Laughing Laughing Laughing ....asta-i cool cheers cheers ..nu-i asa?...este o caracteristica de care nu dau dovada multi: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kagome
Kagome

Numarul mesajelor : 12
Puncte : 18
Reputatie : 4
Data de inscriere : 16/04/2009

Sus In jos

Favorite Character Empty Re: Favorite Character

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum