anime_for_all
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce ai face daca ai avea un "DEATH NOTE"?

3 participanți

In jos

Ce ai face daca ai avea un "DEATH NOTE"? Empty Ce ai face daca ai avea un "DEATH NOTE"?

Mesaj  Ino Orochimaru Vin Dec 19, 2008 5:40 pm

Light a ales calea justitiei : sa ii pedespseasca pe infractori pentru relele comise apoi sa fie Dumnezeu peste noua lume.

Daca as avea un Death Note... great mother of J-man, I'd have FUN! In primul rand, as scapa de toate pseudo-vedetele din Romania [gen Moni si Iri Columbeanu, Andreea Marin, Mihaela Radulescu, Andreea Banica etc., etc.] Twisted Evil Twisted Evil . Apoi as face acelasi lucru ca si Light ~ mass justice. Twisted Evil
Ino Orochimaru
Ino Orochimaru
Admin

Numarul mesajelor : 93
Puncte : 63
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/12/2008
Varsta : 31

https://totally-anim3.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un "DEATH NOTE"? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un "DEATH NOTE"?

Mesaj  zurizuri Dum Dec 21, 2008 11:47 am

Smile) da dragut..ce a scris colega Smile)...mda...nu stiu...cred ca as sta si mai uita..la el..cateva zile...Very Happy...m as gandi...hmmz..si depinde...de starea pe care...mi o fac in acele zile Smile)''sa vedem efectuuuu..Smile)'' Twisted Evil
zurizuri
zurizuri

Numarul mesajelor : 13
Puncte : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/12/2008
Varsta : 31
Localizare : iasi

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un "DEATH NOTE"? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un "DEATH NOTE"?

Mesaj  Misa Misa Dum Mai 31, 2009 5:59 pm

interesanta intrebare :-?eu, personal, dak ash avea un Death Note, ash vrea sa scap in primul rand de totzi profii enervantzi[mai ales de aia de fizica pedepsi`o`ar Kira X( X(], dupa care de colegii enervantzi[mai ales de unu cu ochelari kre cica vrea ca totul sa fie drept shi ii face pe ceilaltzi in toate felurile shi se poarta ca shi cum ar fi perfect!]apoi, cred ca...l`ash tzine intr`un dulap shi l`ash folosi numai cand o sa am adevarata nevoie Very Happy
Misa Misa
Misa Misa

Numarul mesajelor : 4
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Iasi [:-@]

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un "DEATH NOTE"? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un "DEATH NOTE"?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum