anime_for_all
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Personajul favorit...

2 participanți

In jos

Personajul favorit... Empty Personajul favorit...

Mesaj  Ino Orochimaru Vin Dec 19, 2008 5:44 pm

Personajul meu favorit este fara indoiala Light. De ce? Let's see... he's cute Razz, he's smart [VERY smart, I'd say] Very Happy , and, last but not least, ma identific in mare parte cu viziunea lui asupra lumii: e mult mai usor si mai eficient sa tai raul din radacina decat sa mai tai cate o "crenguta" ici si colo si sa speri ca restul se vor ofili de la sine...

cheers

voi? study
Ino Orochimaru
Ino Orochimaru
Admin

Numarul mesajelor : 93
Puncte : 63
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/12/2008
Varsta : 31

https://totally-anim3.forumgratuit.ro

Sus In jos

Personajul favorit... Empty Re: Personajul favorit...

Mesaj  Misa Misa Dum Mai 31, 2009 6:08 pm

=D> bv Ino imi place f mult ce ai scris =D>
mie imi plac mai multzi, dar cel mai mult imi place Mello, pt ca in mare parte seman cu el. Sunt destul de deshteapta, dar las emotziile sa`mi controleze mishcarile. Imi place si L, pt ca e f deshtept shi, deshi baniua ca Light este Kira, orice ii zicea sau il punea sa faca dadea impresia ca era sigur de faptul k Light este Kira[zicea k il banuieshte pe Light 5%, ceea ce de fapt inseamna mai mult de 90% Very Happy]. Misa n`o fi ea prea inteligenta, dar e simpatica shi dragutza shi colegele mele spun ca seman cu ea [nu degeaba toata lumea de la sch ma striga Stefy Misa :">].Si imi mai plac catziva, dar nu`mi vine in cap de ce, asha ca las atat!Very Happy
Misa Misa
Misa Misa

Numarul mesajelor : 4
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Iasi [:-@]

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum