anime_for_all
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cate cv despre cea mai plictisitoare pers din lume...

3 participanți

In jos

cate cv despre cea mai plictisitoare pers din lume... Empty cate cv despre cea mai plictisitoare pers din lume...

Mesaj  Misa Misa Sam Mai 30, 2009 10:15 am

Buna Smile Numele meu e Stefana [ce nume boring :-@] dar prietenii imi spun Stefy, Stefy Misa sau Misa Misa Wink) Voi alegetzi cum vretzi sa`mi spunetzi. Am 13 ani shi nu ma intzeleg prea bn cu multa lume [talent innascut, n`am ce spune Smile)] Very Happy:D. Imi place sa fac o gramada de chestii, cum ar fi sa desenez in stil manga [manga mea este in proces de fabricatzie shi nu e prea reushita, dar macar am facut shi eu cv akolo Razz]. Sunt destul de rea cu oamenii kre ma enerveaza, dar sunt dragutza cu prietenii mei. Imi plac oamenii sinceri kre nu joaca teatru Very Happy [shtiu eu pe cnv kre NU se potriveshte descrierii...:-w]. Pot spune k viatza mea e facuta din muzica pt k ascult ffff multa [printre care shi J-Rock, logik Smile]. Imi plac muuuulte anime`uri, dar voi spune doar cele kre imi plac cel mai mult: Death Note [cred k s`a vazut deja], Gravitation, Bleach, Trigun, FullMetal Alchemist, Inuyasha, shi Chrno Crusade. Imi place filmul Twilight shi cartzile. Kre vrea sa afle mai multe, datzi add la princ3ss_of_th3_punk plz Wink)

cam atat pt azi Very Happy

Bye Bye :-h
Misa Misa :*
Misa Misa
Misa Misa

Numarul mesajelor : 4
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Iasi [:-@]

Sus In jos

cate cv despre cea mai plictisitoare pers din lume... Empty Misa

Mesaj  Ino Orochimaru Dum Mai 31, 2009 5:11 pm

Buna:P...bun venit printre noi Misacate cv despre cea mai plictisitoare pers din lume... Th066_Hi1

frumoasa descriere...dap..pai....Very Happy colege la japoneza nu?..aham..si mie place mult muzica...si as vrea sa vad niste desene de-a tale:Dpoti sa treci pe la Fan Art..sa mai vedem si noicate cv despre cea mai plictisitoare pers din lume... Th016_1

ok..pai ce sa-ti zic..succes la postat cheers si distreaza-te
Ino Orochimaru
Ino Orochimaru
Admin

Numarul mesajelor : 93
Puncte : 63
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/12/2008
Varsta : 31

https://totally-anim3.forumgratuit.ro

Sus In jos

cate cv despre cea mai plictisitoare pers din lume... Empty Re: cate cv despre cea mai plictisitoare pers din lume...

Mesaj  Kagome Dum Iul 05, 2009 5:25 pm

bun venit!Very Happy spuer cool descriere☀ Wink...shi eu cred ca te comporti cum trebuie cu cei care te enerveaza...shi eu fac asha Wink...bun venit printre noi lol! ...shi spor la postat;)WinkWinkVery Happy:D:D
Kagome
Kagome

Numarul mesajelor : 12
Puncte : 18
Reputatie : 4
Data de inscriere : 16/04/2009

Sus In jos

cate cv despre cea mai plictisitoare pers din lume... Empty Re: cate cv despre cea mai plictisitoare pers din lume...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum