anime_for_all
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce mai ziceti?

2 participanți

In jos

Ce mai ziceti? Empty Ce mai ziceti?

Mesaj  Sunako Dum Mai 31, 2009 4:07 pm

Salut!...ma numesc Stefania am 15 ani sunt in zodia capricorn,anul cocosului in zodiacul chinezesc.Mmm...ce sa va spun eu despre mine.Sunt o fire, zic eu prietenoasa,putin mai mult timida cate odata,imi plac lucrurile noi,cand este nevoie sunt destul de serioasa.Am aterizat si eu pe aici printre voi deoarece imi plac anime-urile si in plus aspectul forumul care pot sa spun ca-mi place foarte mult.Manga...?Nu am citit prea multa doar Inuyasha,Zettai Kareshi.Anime-urile pe care le-am vazut... n-as termina daca as incepe,asa ca voi rezuma cateva :Vampire Knight,Kamikaze kaito jeanne,La corda D'Oro,Marmalade Boy,Fushigi Yuugi,Ouran high School Host Club,Maison Ikkoku,Itazura na Kiss,Yamato Nadeshiko Sichi Henge,etc.Muzica...pai ascult destule genuri sunt foarte deschisa la oricare stil(inafara de manele Very Happy ) atata timp cat imi place.In special ascult muzica pop.Formatii preferate Fahrenheit.Nu stiu cam ce as putea spune,astept intrebari. flower
* Bye,bye!
Sunako
Sunako

Numarul mesajelor : 9
Puncte : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 30
Localizare : ~ Iasi ~

Sus In jos

Ce mai ziceti? Empty Re:Ce mai ziceti?

Mesaj  Ino Orochimaru Dum Mai 31, 2009 5:23 pm

Ce mai ziceti? Th008_1-1Un nou membru..ok..upsy..sorry
Bun..bine ai aterizat pe aici Stefania..hmm..anul cocosului, trebuie sa ma uit si eu sa vad in ce an sunt in zodiacul chinezesc Question

Ma bucur ca iti plac animeurile si am vazut ca ai ai o lista luunga:D super I love you am I right?Very Happy

Intrebare:Ai vazut Naruto?

Muzica..pai..ia si incearca un pic de rock..sa vedem if you like..Ce mai ziceti? Th016_1

ok..pai..succes la postat si distreaza-te printre noi Very Happy
Ino Orochimaru
Ino Orochimaru
Admin

Numarul mesajelor : 93
Puncte : 63
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/12/2008
Varsta : 31

https://totally-anim3.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum